Słoń Torbalski
04-1522-0109_foto1.jpg

czarno-czerwony portfel skórzany

149,00 zł
Brutto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 149.00 zł

Poręczny portfel damski w czarnym kolorze ze starannie dobranymi czerwonymi skórzanymi elementami, które pozwalają łatwo zlokalizować portfel w torebce

Ilość

- 20% na torebki i plecaki skórzane w zielonym kolorze. Promocja trwa do 31.05.2024 r.
Portfel skórzany harmonijnie łączy projekt praktycznego skórzanego etui i kompaktowego portfela. Nowoczesny projekt czarno-czerwonego portfela skórzanego został wykonany z najwyższej jakości skóry naturalnej, o odcieniu czarnym i starannie dobranych czerwonych skórzanych elementach. Czarno-czerwona kolorystyka tego portfela skórzanego nie tylko subtelnie podkreśla jego klasę, a czerwona skórzana komora łatwo pozwalają zlokalizować portfel w torebce. Dekoracyjne wstawki z czerwonej skóry czynią portfel nie tylko praktycznym akcesorium, ale także fascynującym elementem stylistycznym. Zamykana na zatrzask komora zewnętrzna została starannie zaprojektowana z myślą o przechowywaniu bilonu lub innych drobiazgów, co podnosi wygodę korzystania z portfela. Po otwarciu, wnętrze portfela ujawnia skórzane przegródki na karty oraz wyciągane, elastyczne przeźroczyste kieszonki, idealne do przechowywania kart, wizytówek oraz istotnych dokumentów. To nie tylko estetyczne, ale również niezwykle praktyczne rozwiązanie. Ten mały kompaktowy portfel dzięki kluczowym cechom, takim jak wysoka jakość skóry naturalnej, praktyczne przegródki na karty oraz zamykana zewnętrzna komora pozwala łatwość włożysz go do kieszeni czy małej torebki. Dodatkowo, ochrona prywatności jest zapewniana przez zastosowane zabezpieczenie RFID. Dyskretnie wytłoczone logo dodaje elegancji i podkreśla unikalny charakter portfela wykonanego z naturalnej skóry. Doskonałym uzupełnieniem jest eleganckie opakowanie z logo marki, co sprawia, że portfel staje się idealnym prezentem.
04-1522-0109

Opis

Wymiary
10x8cm
Kolekcja
PORTFELE
Kolor
czarny
czerwony
Model
1522
Rodzaj
portfel
Rozmiar
mały
Zapięcie
zatrzask
Nowy produkt

Zobacz także

czarny portfel skórzany

149,00 zł

Portfel skórzany Słoń Torbalski w kolorze czarnym z subtelnym lecz efektownym przeszyciem jasną nicią, bogaty w przeźroczyste kieszonki, idealne do przechowywania kart, wizytówek oraz istotnych dokumentów.

niebieski portfel skórzany z zielonymi i żółtymi wstawkami

119,20 zł 149,00 zł -20%

Niebieski portfel skórzany Słoń Torbalski w połączeniu z zielonymi i żółtymi fragmentami skór naturalnych wyróżnia się nie tylko starannym projektowaniem, ale także precyzyjnym dopasowaniem detali. Stanowi połączenie tradycji rzemiosła z nowoczesnym designem, oferując zarówno eleganckie etui, jak i kompaktowy portfel.

pomarańczowy portfel skórzany z różowyymi, niebieskim i żółtą wstawkami

149,00 zł

Pomarańczowy portfel skórzany, z wstawkami w różnych kolorach, to nie tylko wyraz pasji do rzemiosła artystycznego, ale także połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Dzięki wysokiej jakości skórze naturalnej i licznych przegródkach na karty oraz zamykanej komorze zewnętrznej, stanowi doskonałe rozwiązanie do przechowywania drobiazgów z zachowaniem prywatności dzięki zabezpieczeniu RFID.