bagaż

Bilety kupione, hotel zarezerwowany, czas więc na pakowanie! Torba podróżna dostępna w naszej ofercie pozwala na zabranie wszystkich niezbędnych rzeczy na czas pobytu poza miejscem zamieszkania. Jest to zasługą pojemnej konstrukcji – w zależności od modelu pozwalającej na pomieszczenie różnej ilości odzieży, obuwia, kosmetyków i szeregu innych przedmiotów.

Każdego model posiada specjalne przegrody i kieszenie we wnętrzach na drobniejsze przedmioty, co ułatwia zachowanie porządku podczas pakowania. Wśród dostępnych toreb podróżnych znajduje się także nie jedna, bardzo praktyczna walizka kabinowa. Dedykowana jest specjalnie dla osób, które odbywają często loty na krótki czas i nie chcą ponosić dodatkowych dużych kosztów za bagaż rejestrowany. Proponujemy walizki w wersji twardej, usztywnianej, jak też w modelu z miękkiego materiału, lekkie – w bardzo szerokim wachlarzu kolorów. Walizka kabinowa Praktyczne rozwiązanie na krótkie i częste loty!

Walizka kabinowa stanowi alternatywę dla plecaków czy toreb. Jej rozmiary są dostosowane do wymagań większości przewoźników lotniczych w zakresie małego bagażu. Konstrukcje posiadają kółka, które nadają im mobilności i zapewniają wygodę na lotniskach.

sprawdź zakładkę portfele, portfele skórzane: od - 15% do - 40% promocja do 27.02.2024 r

Jest 122 produktów.

Pokazano 1-33 z 122 pozycji

Aktywne filtry

Granatowa średnia walizka z polipropylenu poszerzana Hard Class

396,09 zł 489,00 zł -19%

Średniej wielkości walizka podróżna z kolekcji Hard Class wykonana z trwałego i odpornego na uszkodzenia polipropylenu. Jest niezwykle lekka i łatwo się nią manewruje dzięki czterem podwójnym wielokierunkowym kółkom z funkcją amortyzacji. Granatowa walizka podróżna jest funkcjonalna, wytrzymała oraz odporna na wstrząsy, posiada również dodatkową opcję poszerzenia co umożliwia zwiększenie jej objętości i zmieszczenie dodatkowego bagażu z podróży.

Granatowa walizka kabinowa z polipropylenu poszerzana Hard Class

329,18 zł 399,00 zł -17,5%

Navy blue cabin suitcase from the Hard Class Collection. Made of durable polypropylene. It has four double multi-directional wheels with a suspension system making it shake-resistant and easy to maneuver, regardless of the weight of your luggage. It also has an additional expandable feature, so you can increase its capacity and fit all your vacation treasures.