bagaż

Bilety kupione, hotel zarezerwowany, czas więc na pakowanie! Torba podróżna dostępna w naszej ofercie pozwala na zabranie wszystkich niezbędnych rzeczy na czas pobytu poza miejscem zamieszkania. Jest to zasługą pojemnej konstrukcji – w zależności od modelu pozwalającej na pomieszczenie różnej ilości odzieży, obuwia, kosmetyków i szeregu innych przedmiotów.

Każdego model posiada specjalne przegrody i kieszenie we wnętrzach na drobniejsze przedmioty, co ułatwia zachowanie porządku podczas pakowania. Wśród dostępnych toreb podróżnych znajduje się także nie jedna, bardzo praktyczna walizka kabinowa. Dedykowana jest specjalnie dla osób, które odbywają często loty na krótki czas i nie chcą ponosić dodatkowych dużych kosztów za bagaż rejestrowany. Proponujemy walizki w wersji twardej, usztywnianej, jak też w modelu z miękkiego materiału, lekkie – w bardzo szerokim wachlarzu kolorów. Walizka kabinowa Praktyczne rozwiązanie na krótkie i częste loty!

Walizka kabinowa stanowi alternatywę dla plecaków czy toreb. Jej rozmiary są dostosowane do wymagań większości przewoźników lotniczych w zakresie małego bagażu. Konstrukcje posiadają kółka, które nadają im mobilności i zapewniają wygodę na lotniskach.

Jest 137 produktów.

Pokazano 1-30 z 137 pozycji

Aktywne filtry