walizki podróżne na kółkach

Duże walizki podróżne na kółkach, do których zapakujesz się wszędzie!

Każda podróż to przygoda, niezależnie od tego, czy jest to wakacyjny, czy służbowy wyjazd. Aby zwiększyć komfort podróżowania, powinnaś mieć walizkę podróżną, odpowiadającą Twoim potrzebom, sposobie podróżowania i przyzwyczajeniom zarówno pod względem pojemności, jak też kształtu i oczywiście designu. W naszej ofercie dostępne są małe i duże walizki na kółkach. Proponujemy walizki kabinowe, odpowiadające rozmiarem standardom obowiązującym w samolocie, a także walizki XXL, w które spakuje się cała rodzina.

Solidne walizki ABS i polipropylenu

Z walizkami powinno być tak, jak z damskimi torebkami… nigdy ich za dużo. Zdarza Ci się wyjechać na weekend, a innym razem planujesz 2-tygodniowe wakacje. Wyjeżdżasz latem i nie potrzebujesz zabrać ze sobą dużo rzeczy, lecz zimą już przyda Ci się nawet dwa razy więcej miejsca w walizce. Stwórz swój własny zestaw! Walizki duże są niezastąpione podczas długich urlopów. Trudno sobie wyobrazić, że możemy się spakować w walizkę kabinową na 2-tygodniowy pobyt w polskich Tatrach, austriackich Alpach czy też na jednej z Wysp Kanaryjskich. Walizki kabinowe będą odpowiednie na weekendowe wyjazdy lub też jako dodatkowe bagaże podręczne. W sklepie znajdziesz też najmniejszy wariant walizki, czyli tzw. kuferki. Na kosmetyki są idealne, lecz mają znacznie większe możliwości. Mogą okazać się alternatywą dla walizki kabinowej, sprawdzą się na najpotrzebniejsze rzeczy osobiste.

Obecnie twarde walizki z ABS są najczęściej wybierane spośród dostępnych na rynku modeli. Cechują się niezwykle solidną konstrukcją. Ich powierzchnia jest odporna na działanie wody i uszkodzenia mechaniczne, ale też wgniecenia i pęknięcia. Zapewniają zawartości bardzo dobrą ochronę, dzięki czemu nie musimy się obawiać, że nasze rzeczy się zniszczą. To dlatego sprawdzają się podczas podróży samochodem i autobusem, ale też samolotem, gdzie są narażone na obciążenia i zniszczenia.

W ofercie znajdziesz również walizki z polipropylenu, który jest materiałem elastycznym a zarazem wytrzymałym. Ich dodatkowym plusem jest odporność na wstrząsy. Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach - wybierz swój ulubiony!

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-36 z 37 pozycji

Aktywne filtry