Słoń Torbalski
04-1522-1408_foto1.jpg

pomarańczowy portfel skórzany z różowyymi, niebieskim i żółtą wstawkami

149,00 zł
Brutto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 149.00 zł

Pomarańczowy portfel skórzany, z wstawkami w różnych kolorach, to nie tylko wyraz pasji do rzemiosła artystycznego, ale także połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Dzięki wysokiej jakości skórze naturalnej i licznych przegródkach na karty oraz zamykanej komorze zewnętrznej, stanowi doskonałe rozwiązanie do przechowywania drobiazgów z zachowaniem prywatności dzięki zabezpieczeniu RFID.

Ilość

- 20% na torebki i plecaki skórzane w zielonym kolorze. Promocja trwa do 31.05.2024 r.
Pomarańczowy portfel skórzany, stworzony z pasji do rzemiosła artystycznego, łączy korpus wykonany z naturalnej skóry w odcieniu pomarańczowym ze starannie dobranymi wstawkami z różowych, niebieskich i żółtych skór licowych. Zaprojektowany i uszyty z najwyższej jakości skóry naturalnej, prezentuje nowoczesną formę oraz funkcjonalność skórzanego etui i praktycznego, niewielkiego portfela skórzanego. Niepowtarzalny projekt i paleta kolorów pomarańczowego portfela skórzanego z dekoracyjnymi wstawkami skórzanymi nadają mu wyjątkowy charakter, jednocześnie wyrażając indywidualność. Zamykana na zatrzask komora zewnętrzna została stworzona z myślą o przechowywaniu drobiazgów i bilonu. Wnętrze kryje estetyczne oraz praktyczne boczne przegródki skórzane na karty, a także wyjmowany zestaw przezroczystych wkładów do przechowywania kart, wizytówek oraz istotnych dokumentów. Najważniejsze aspekty tego portfela, takie jak wysoka jakość skóry naturalnej, funkcjonalne przegrody na karty i zamykana zewnętrzna przestrzeń, sprawią, że stanie się on doskonałą pomocą do porządkowania i przechowywania najdrobniejszych detali. Dodatkowo, zastosowane zabezpieczenie RFID pełni rolę ochrony prywatności. Dyskretnie wytłoczone logo marki dodaje elegancji, idealnie uzupełniając unikalny charakter każdego portfela wykonanego z naturalnej skóry.
04-1522-1408

Opis

Wymiary
10x8cm
Kolekcja
PORTFELE
Kolor
niebieski
pomarańczowy
Model
1522
Rodzaj
portfel
Rozmiar
mały
Zapięcie
zatrzask
Nowy produkt

Zobacz także

czarny portfel skórzany

149,00 zł

Portfel skórzany Słoń Torbalski w kolorze czarnym z subtelnym lecz efektownym przeszyciem jasną nicią, bogaty w przeźroczyste kieszonki, idealne do przechowywania kart, wizytówek oraz istotnych dokumentów.

czarno-czerwony portfel skórzany

149,00 zł

Poręczny portfel damski w czarnym kolorze ze starannie dobranymi czerwonymi skórzanymi elementami, które pozwalają łatwo zlokalizować portfel w torebce

niebieski portfel skórzany z zielonymi i żółtymi wstawkami

119,20 zł 149,00 zł -20%

Niebieski portfel skórzany Słoń Torbalski w połączeniu z zielonymi i żółtymi fragmentami skór naturalnych wyróżnia się nie tylko starannym projektowaniem, ale także precyzyjnym dopasowaniem detali. Stanowi połączenie tradycji rzemiosła z nowoczesnym designem, oferując zarówno eleganckie etui, jak i kompaktowy portfel.