Słoń Torbalski
czerwien miekka portfel 04-3005-09 foto 1.jpg

portfel skórzany damski poziomy

179,00 zł
Brutto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 143.20 zł

Klasyczny portfel damski skórzany w głębokim czerwonym kolorze, ozdobiony eleganckim tłoczonym logo Słoń Torbalski. Dzięki dobrze zorganizowanemu wnętrzu, oferującemu szesnaście miejsc na karty, dwie otwarte przegrody, dodatkowe płaskie kieszonki (trzy wewnątrz, jedna na zewnątrz), miejsce na bilon zamykane na zamek oraz kieszonkę z siateczki, jest praktycznym rozwiązaniem na co dzień. Portfel damski skórzany w orientacji poziomej z zapinaną na zatrzask klapą jest nie tylko elegancki, ale i funkcjonalny, idealny do noszenia przy każdej okazji.

Ilość

Kod NEW obniża o 15% ceny na nieprzecenione produkty do 23.07. Darmowa dostawa na terenie Polski od 499 zł.

Portfel skórzany damski – prostota i funkcjonalność

Klasyczny portfel damski skórzany czerwony, ozdobiony tłoczonym logo Słoń Torbalski. Posiada uniwersalną, prostą stylistykę i klasyczny krój, dlatego jest odpowiedni dla wszystkich Pań ceniących klasykę połączoną z funkcjonalnością. Dobrze leży w dłoni, a jego skóra jest naturalna i miękka. Jest to duży portfel, jego wnętrze jest dobrze zorganizowane, dlatego portfel pomieści wszystkie potrzebne rzeczy. Wewnątrz ma pojemną, otwartą przegrodę, kieszonki na karty, kieszenie na inne dokumenty, kieszeń z siateczki oraz miejsce na bilon zapinane na zamek. Portfel jest w orientacji poziomej, posiada zapinaną na zatrzask klapę i dobrze zorganizowane wnętrze.

Charakterystyka produktu

W tym portfelu znajdziesz:

  • szesnaście miejsc na karty
  • dwie otwarte przegrody
  • dodatkowe płaskie kieszonki; trzy wewnątrz, jedna na zewnątrz
  • miejsce na bilon zamykane na zamek
  • kieszonka z siateczki

Cechy:

  • naturalna skóra
  • zapięcie na zatrzask
  • tłoczone logo Słoń Torbalski
  • wymiary: 19,5 x 10 x 2 cm
04-3005-09

Opis

Wymiary
19,5 x 10 x 2 cm
Kolekcja
PORTFELE
Kolor
czerwony
Model
3005
Rozmiar
duży
Zapięcie
zatrzask
Płeć
Kobieta
Nowy produkt

Zobacz także

portfel skórzany damski poziomy

179,00 zł

Klasyczny portfel damski skórzany w głębokim czarnym kolorze, ozdobiony eleganckim tłoczonym logo Słoń Torbalski. To duży skórzany damski portfel z dobrze zorganizowanym wnętrzem, oferującym szesnaście miejsc na karty, dwie otwarte przegrody, dodatkowe płaskie kieszonki (trzy wewnątrz, jedna na zewnątrz), miejsce na bilon zamykane na zamek oraz kieszonkę z siateczki. W orientacji poziomej, z zapinaną na zatrzask klapą.