Słoń Torbalski
  • Obniżka
niebieska-walizka-poszerzana-kabinowa-Hard-Class-Brave-polipropylen-04-0211K-73.jpg

Niebieska walizka kabinowa z polipropylenu poszerzana Hard Class

399,00 zł
339,15 zł Zniżka 15%
Brutto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 399.00 zł

Kolekcja Hard Class prezentuje niebieską walizkę kabinową z możliwością poszerzenia. Wytrzymała walizka kabinowa wykonana jest z polipropylenu i posiada system amortyzacji bagażu, który redukuje wstrząsy i wibracje. Jest łatwy w manewrowaniu dzięki czterem podwójnym wielokierunkowym kołom. Walizka z polipropylenu posiada również zamek z systemem TSA, który zapewnia poczucie bezpieczeństwa podczas podróży.

Ilość

Kod: WIOSNA obniża koszyk o 50 zł przy zakupach nieprzecenionych torebek i plecaków skórzanych od 399 zł., lub kod: URLOP obniża o 10% cenę na drugi tańszy produkt z kategorii bagaż, do 23.04.

Funkcjonalna i wygodna walizka kabinowa 55 cm poszerzana niebieska

Ta kabinowa walizka podróżna to idealny wybór dla osób podróżujących zarówno służbowo, jak i prywatnie. Jej wytrzymały i lekki materiał polipropylenowy zapewnia nie tylko ochronę przed uderzeniami i zarysowaniami, ale także elegancki wygląd.
Intensywny niebieski kolor walizki wyróżnia ją na tle innych bagaży i przyciąga uwagę. Jest to idealny kolor dla osób ceniących sobie oryginalny i modny styl.
Wysuwana rączka zapewnia wygodę podczas transportu bagażu, a cztery kółka ułatwiają poruszanie się w różnych kierunkach i na nierównym terenie. Dzięki nim, walizka jest bardzo łatwa w prowadzeniu, niezależnie od tego, czy jest w niej dużo rzeczy, czy też tylko kilka podstawowych przedmiotów. Walizka posiada również system amortyzacji, zmniejszając wstrząsy i wybracje a dodatkowe kilogramy bagażu nie będą stanowiły problemu.

Walizka poszerzana kabinowa oferuje dodatkową przestrzeń dzięki możliwości rozszerzenia za pomocą dodatkowego suwaka. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują więcej miejsca na swoje rzeczy podczas dłuższych podróży.
Zamek szyfrowy to dodatkowy element bezpieczeństwa, który pozwala na zabezpieczenie swojego bagażu przed niepożądanymi intruzami. Dzięki temu, zawsze możesz mieć pewność, że twoje rzeczy są bezpieczne.

Pojemna walizka idealna na bagaż podręczny

Walizka kabinowa o wymiarach 55 x 39,5 x 20(+2) cm będzie pasować jako bagaż podręczny do większości znanych linii lotniczych.  Dzięki temu modelowi, można mieć pewność, że walizka zmieści się do większości znanych linii lotniczych. Oprócz tego walizka jest ultralekka, tylko 2,7 kg i pojemność aż 40L.
Ta walizka to połączenie wytrzymałości, funkcjonalności i stylu. Jej intensywny niebieski kolor, wysuwana rączka, 4 kółka i zamek szyfrowy, to tylko kilka z wielu elementów, które czynią ją idealnym wyborem dla wymagających podróżnych.
Niebieska walizka kabinowa poszerzana to idealny wybór dla osób, które cenią sobie styl i funkcjonalność podczas podróży.

Charakterystyka produktu

  • trwały materiał polipropylenowy
  • cztery podwójne wielokierunkowe koła z systemem amortyzacji
  • funkcja poszerzenia walizki
  • wysuwany uchwyt
  • zamek z systemem TSA
  • pasy trzymające bagaż wewnątrz

Sprawdź również inne małe walizki kabinowe od Słonia Torbalskiego dostępne w ofercie.

04-0211K-73

Opis

Wymiary
55x39,5x20cm
Kolekcja
WALIZKI
Kolor
niebieski
Model
KABINOWA POSZERZANA
Rozmiar
kabinówka
Wysokość w cm
55,0
Nowy produkt

Zobacz także

Granatowa walizka kabinowa z polipropylenu poszerzana Hard Class

329,18 zł 399,00 zł -17,5%

Granatowa walizka kabinowa z kolekcji Hard Class. Bagaż został wykonany z wytrzymałego

polipropylenu. Posiada cztery podwójne, wielokierunkowe kółka z amortyzacją, dzięki czemu jest

odporny na wstrząsy i łatwo nim manewrować niezależnie od wagi bagażu. Walizka podróżna posiada również dodatkową funkcję poszerzania, dzięki czemu można zwiększyć jego pojemność i zmieścić wszystkie wakacyjne pamiątki.

Czarna walizka kabinowa 55cm poszerzana Art Class Collection

258,30 zł 369,00 zł -30%

Ta poszerzana walizka kabinowa wyróżnia się metalowym, kolorowym logo Słoń Torbalski oraz tłoczonymi zdobieniami. Waży 3 kg, ale oferuje aż 42 litry pojemności. Wykonana z trwałego materiału ABS, posiada cztery kółka ułatwiające manewrowanie, mocną rączkę, elastyczne uchwyty do ręki i 4 dodatkowe nóżki dla stabilności. Możliwość poszerzenia o 5 cm sprawia, że pomieścisz w tej kabinówce wszystkie swoje podróżne skarby. Dodatkowo poszerzana walizka wyposażona w zamek szyfrowy dla bezpieczeństwa oraz komorę główną z przegrodą i szelkami na ubrania dla organizacji. Idealna kombinacja stylu i funkcjonalności dla każdego podróżnika.

Granatowa walizka kabinowa 55 cm poszerzana Art Class Collection

258,30 zł 369,00 zł -30%

Granatowa poszerzana walizka kabinowa o wymiarach 55 cm z kolekcji Art Class Collection od Słonia Torbalskiego to idealny wybór dla podróżujących. Ta kabinówka jest lekka, waży tylko 3 kg, ale oferuje aż 42 litry pojemności. Wykonana z wytrzymałego materiału ABS, posiada cztery kółka ułatwiające manewrowanie, mocną, wysuwaną rączkę oraz dodatkowe nóżki dla stabilności. Możliwość poszerzenia walizki o 5 cm sprawia, że pomieścisz jeszcze więcej rzeczy. Zamek szyfrowy oraz funkcjonalne wnętrze z przegrodą i szelkami na ubrania zapewniają bezpieczeństwo i organizację. Eleganckie tłoczone logo Słoń Torbalski dodaje poszerzanej walizce stylowego charakteru.

Niebieska walizka kabinowa 55cm poszerzana Art Class Collection

258,30 zł 369,00 zł -30%

Ta poszerzana walizka kabinowa o wymiarach 55 x 35 x 20(+5) cm jest wykonana z lekkiego, trwałego materiału ABS i posiada zamek szyfrowy oraz cztery obrotowe kółka ułatwiające manewrowanie. Dodatkowo, kabinówkę można poszerzyć o 5 cm, co zapewnia więcej miejsca na podróżne skarby. Estetyczny design poszerzanej walizki z metalowym, kolorowym logo Słoń Torbalski sprawia, że podróżowanie staje się jeszcze przyjemniejsze.

 

Beżowa walizka kabinowa 55 cm poszerzana Art Class Collection

258,30 zł 369,00 zł -30%

Poszerzana walizka kabinowa z kolekcji Art Class Collection od Słonia Torbalskiego to idealny wybór dla podróżnych. Jej ciepły beżowy kolor, z subtelnym połyskiem Rose Gold, dodaje elegancji. Ta kabinówka waży jedynie 3 kg i oferuje aż 42 litry pojemności. Poszerzana walizka jest wykonana z wytrzymałego materiału ABS, posiada cztery kółka ułatwiające manewrowanie, wysuwaną rączkę oraz dodatkowe nóżki dla stabilności. Możliwość poszerzenia o 5 cm sprawia, że pomieścisz jeszcze więcej rzeczy. Zamek szyfrowy i funkcjonalne wnętrze zabezpieczają i organizują bagaż. Eleganckie logo Słoń Torbalski dodaje poszerzanej walizce wyjątkowego charakteru.

Khaki walizka kabinowa poszerzana Hard Class z polipropylenu

399,00 zł

Walizka podróżna na amortyzowanych kółkach w kolorze khaki z kolekcji Hard Class. Bagaż został

wyposażony w zamek z systemem TSA gwarantujący większe bezpieczeństwo w podróży. Polipropylen z którego została wykonana walizka sprawia, że bagaż jest lekki i wytrzymały.

Oliwkowa walizka kabinowa 55cm poszerzana Art Class Collection

258,30 zł 369,00 zł -30%

Poszerzana walizka kabinowa z kolekcji Art Class Collection od Słonia Torbalskiego to doskonały wybór dla podróżujących. Jest lekka, waży zaledwie 3 kg i oferuje aż 42 litry pojemności. Walizka poszerzana jest wykonana z wytrzymałego materiału ABS, posiada cztery kółka ułatwiające manewrowanie, mocną rączkę oraz dodatkowe nóżki dla stabilności. Możliwość poszerzenia o 5 cm sprawia, że pomieścisz więcej rzeczy. Zamek szyfrowy i funkcjonalne wnętrze zapewniają bezpieczeństwo i organizację. Eleganckie logo Słoń Torbalski dodaje kabinówce stylowego charakteru.

Niebieska walizka kabinowa 55cm poszerzana Art Class Collection

258,30 zł 369,00 zł -30%

Poszerzana walizka kabinowa z kolekcji Art Class Collection od Słonia Torbalskiego to lekka podróżna walizka o pojemności 42 litrów. Wyposażona w metalowe, kolorowe logo Słoń Torbalski oraz tłoczone zdobienia, zachwyca niebieskim kolorem. Poszerzana walizka waży zaledwie 3 kg i jest wykonana z wytrzymałego materiału ABS. Posiada cztery kółka, wysuwaną rączkę i dodatkowe nóżki dla stabilności. Możliwość poszerzenia kabinówki o 5 cm pozwala na zwiększenie przestrzeni bagażowej. Zamek szyfrowy oraz funkcjonalne wnętrze zabezpieczają i organizują bagaż. Ta poszerzana walizka kabinowa jest idealna dla podróżujących, którzy cenią styl i wygodę.