Jak przechowywać torebki?

person Dodane przez: Tomasz Plata comment Komentarz: 0 favorite Hit: 842
Jak przechowywać torebki?

Warto dodatkowo zadbać o torebki, aby jak najdłużej zachowały swój nieskazitelny wygląd oraz kształt. Sprawdź jak to zrobić! 

Nasze torebki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, np. skóry naturalnej czy kodury pikowanej. Są to tkaniny, które dobrze się prezentują, a jednocześnie są wytrzymałe. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby produkty dostarczane do rąk naszych klientów, były uszyte z dbałością o detale, były solidne i spełniały Wasze oczekiwania. 

Chociaż wykorzystywane przez nas materiały pochodzą z najwyżej półki, to warto dodatkowo zadbać o torebki, aby jak najdłużej zachowały swój nieskazitelny wygląd oraz kształt. Jak prawidłowo przechowywać torebki w szafie? Dowiesz się z poniższego artykułu!

Przechowywanie torebek - przydatne wskazówki jak dbać o ulubione dodatki

jak przechowywać torebki

Mamy dla Was kilka przydatnych porad na przechowywanie torebek damskich, dzięki którym przedłużycie ich żywotność, co w dłuższej perspektywie pozwoli Wam zaoszczędzić pieniądze. Zamiast wydawać je na kolejne modele, możecie zadbać o obecnie posiadane. 

Jak przechowywać torebki, aby uniknąć zagnieceń i zarysowań? Istnieje kilka przydatnych i prostych rozwiązań, a z roku na rok kobiety stają coraz bardziej kreatywne, jeśli chodzi o przechowywanie i organizację garderoby. Najważniejsze, aby w miejscu, w którym odłożysz torebki, było ciemno i sucho. 

Pierwszy niezwykle użyteczny trik, to wypychanie torebki, np. reklamówką z gazetami lub nieużywanymi szalikami. Dzięki temu unikniecie nieestetycznych zagnieceń, gdy inne przedmioty z szafy mocno dociskają naszą torebkę, a Twoja ulubiona torebka nie straci kształtu. Sposób ten jest często wykorzystywany w sklepach obuwniczych czy właśnie z galanterią. Skoro sprawdza się tam, z pewnością pomoże również Tobie, np. w przypadku klasycznych listonoszek skórzanych lub naszych okrągłych torebek

Większość kobiet uwielbia shopperki skórzane i ma je w swojej szafie. Ten model torebki najlepiej przechowywać na płasko. Powieszenie torebki na wieszaku może skutkować odkształceniem się uszu, pasków lub uchwytów. Shopperki możesz przechowywać jedna na drugiej, a pomiędzy nie włożyć gazetę bądź apaszkę

Niektóre torebki, jak listonoszka Freshman Mini, mają metalowe elementy, które mogą uszkodzić inne torebki. Jak je prawidłowo przechowywać? Polecamy owinąć metalowy element w miękką ściereczkę bądź bawełniany woreczek. W ten sposób unikniesz nie tylko zarysowania sąsiadującej torebki, ale również zahaczenia ubraniami o odstające elementy podczas wyciągania ich z szafy. 

Jeśli chcesz uniknąć osiadania się kurzu na torebkach, zarysowań lub odgnieceń, to proponujemy skorzystanie z pokrowców. Nawet na Allegro w niedużej cenie kupisz prosty pokrowiec. Taka inwestycja się opłaci, gdyż przedłużysz żywotność swojej torebce. Są też dostępne specjalne pokrowce, w których możesz schować większą ilość torebek, każda w oddzielnej komorze, a całość można powiesić na drzwiach szafy. W ten sposób nie tylko chronisz torebki przed uszkodzeniem, ale również zaoszczędzać poziome powierzchnie na półkach.

Jak jeszcze można przechowywać torebki?

jak przechowywać torebki w szafie

Przechowywanie torebek w pionie jest bardzo dobrym pomysłem na organizację przestrzeni

Do przechowywania torebek na drzwiach szafy świetnie nadają się również najprostsze haczyki. Zamontuj je od wewnętrznej strony, a następnie powieś na nich swoje torebki. Patent ten sprawdza się szczególnie w przypadku torebek na długim pasku, które nosi się na ramieniu. Wszystkie kuferki, które mają krótkie rączki, lepiej ustawić na półce. 

Jeżeli wiesz już jak przechowywać torebki, to musisz pamiętać o innej ważnej rzeczy. Przed schowaniem torebki do szafy, opróżnij ją ze wszystkich drobiazgów, np. chusteczek czy gum do żucia, a także dokładnie wyczyść podszewkę. Zanim włożysz torebkę do pokrowca, pozbądź się wszelkich plam. Skórzaną torebkę możesz przetrzeć wilgotną ściereczką. Po wyschnięciu możesz zapakować ją do pokrowca i bezpiecznie odłożyć do szafy.