o_nas_1.jpg

Jesteśmy polską marką, która swoją historię rozpoczęła ponad 20 lat temu. Pierwsza torebka została uszyta 1997 roku w Krakowie. Od tego czasu wiele się zmieniło, ale pewne rzeczy pozostały takie same jak na początku. Jakie? Fundamentalne wartości, które leżą u podstaw naszej działalności. Podczas wielu rozmów, spotkań, za każdym razem padają te same słowa: TRWAŁOŚĆ, PONADCZASOWOŚĆ, SERCE, HANDMADE.

To główne cechy, które definiują nas jako wyróżniającą się na rynku markę produktów skórzanych, które zaskakują oryginalnym krojem, kolorystyką, doborem materiałów i niepowtarzalnym designem. Ogromną wagę przykładamy do jakości wykonania naszych torebek. Pomaga nam w tym wieloletnie doświadczenie oraz zespołowe działanie. Chcielibyśmy przybliżyć Wam nasz świat, świat Słonia Torbalskiego.

Cenimy niepowtarzalność.
Torebki Słoń Torbalski szyjemy w dwóch wersjach: DESIGN i EXCLUSIVE. W przypadku pierwszej, są to wyselekcjonowana przez projektanta modele, które mają gwarancję stałej obecności w naszej ofercie (są powtarzalne). Natomiast wersja EXCLUSIVE, to krótkie serie najbardziej atrakcyjnych skór i zestawień kolorów, które nie zostaną ponownie odtworzone. Maksymalnie szyjemy je w ilości 15 sztuk. Dzięki temu, masz pewność, że Twoja torebka jest naprawdę unikatowa i jedyna w swoim rodzaju.

Wybieramy trwałość.
Wyszukujemy dla Was najlepsze materiały, z których szyjemy torebki na lata, ręcząc za ich jakość i wytrzymałość. Upływający czas jedynie podkreśla ich charakter. Dodatkowo jesteśmy wierni naszej filozofii odpowiedzialnego zarządzania surowcem - ekocyklingowi. Jego podstawą jest przekonanie o użyteczności każdego kawała skóry. Dzięki temu nawet najmniejszy kawałek skóry w rękach naszych projektantów przeobraża się w stylową, designerską ozdobę.

Cenimy pracę ludzkich rąk.
Każda torebka Słoń Torbalski to niepowtarzalna specyfika ręcznej produkcji. Droga od projektu do gotowej torebki to twórcza praca indywidualnego człowieka zwieńczona precyzyjnym dopracowaniem każdego detalu. Co ważne, człowieka, który jest w pełni odpowiedzialny za swoje “dzieło” i zostawia na nim swój “kolorowy podpis”. Każda torebka ma w środu wszyty kawałek wstążki, dla oznaczenia osób, która ją wykonały.

o_nas_2.jpg

A propo początków cofnijmy się na chwilę w czasie... W roku 2000 uruchomiliśmy nasz pierwszy i istniejący do dzisiaj sklep „Słoń Torbalski” w samym centrum Krakowa, przy ul. Sławkowskiej 4. W roku 2009 otworzyliśmy kolejny sklep pod szyldem „Słoń Torbalski”, tym razem w krakowskim centrum handlowym Bonarka City Center. W roku 2013 uruchomiony został kolejny w krakowskiej Galerii Bronowice. W dalszej kolejności powędrowaliśmy do Warszawy (2014r.). Mieszkańcy stolicy oraz okolic znajdą produkty marki Słoń Torbalski w centrum handlowym Warszawa Wileńska. Na tym nie koniec: w roku 2016r. przyszedł czas na Wrocław, Galeria Magnolia, oraz Poznań, Galeria Posnania (2017r.). Natomiast nasz „najmłodszy” sklep otworzyliśmy nad morzem w Gdyni w Galerii Riviera (2017r.). k Poland (Łódź) została zakwalifikowana do udziału w strefie Showroom. Nasze torebki dostępne są w kilkudziesięciu sklepach, salonach i butikach w całej Polsce, w sklepach internetowych oraz za granicą: w Szwecji, Danii, Holandii, Niemczech, Czechach, Irlandii, a nawet Japonii. W 2012 roku siedziba firmy została przeniesiona z krakowskiego Podgórza do nowego zakładu. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam się rozwijać, a współpraca z najlepszymi w kraju mistrzami sztuki kaletniczej jest gwarancją zachowania najcenniejszych tradycji rzemiosła. To tutaj realizujemy cel jakim jest tworzenie produktu, który będzie Ci sprawiał radość. Każdego dnia.