Prezentujemy nową kolekcję: CRACOW BAG Słoń Torbalski. Postawiliśmy na klasykę i minimalizm. Torebki i plecaki są jednokolorowe, ale jakie to kolory! Zieleń, lila, koniak, popiel wraz z innymi to odcienia natury, z której tak często czerpiemy inspirację.

Nowa kolekcja to ukłon w stronę Krakowa to tutaj szyjemy od ponad 20 lat. Przede wszystkim kolekcja CRACOW BAG Słoń Torbalski jest dla Was Słoniofanki! Dla kobiet wyjątkowych, które mają w sobie nutkę artystycznej duszy. Chcieliśmy, żeby nowe „Słonie” pasowały do Waszej osobowości. Dlatego bohaterkami nowej sesji zdjęciowej i filmu reklamowego są nie tylko torebki i plecaki skórzane, które prezentuje nasza "słoniowana" twarz Magda, ale również KRAKÓW i jego zakątki. To nie jedyne nawiązanie do naszego pięknego miasta: każdy model z nowej kolekcji będzie miał imię po osobie związanej z Krakowem. I tak mamy już Nawojkę na pamiątkę pierwszej kobiety, która w męskim przebraniu rozpoczęła naukę na Akademii Krakowskiej czy Wisławę - oczywiście w nawiązaniu do niesamowitej Wisławy Szymborskiej tak związanej z Krakowem. Imiona nadajemy wspólnie z Wami - na naszym Facebooku pytamy Was o pomysły i propozycje, dzięki czemu nowa kolekcja jest jeszcze bardziej "Wasza".


Wiemy również , że cenicie nas za to, że szyjemy torebki „na lata”. Wszystkie modele z nowej kolekcji to torebki i plecaki 100% skóra uszyte z największą precyzją. Kupujecie świadomie i zdając sobie z tego sprawę, chcemy spełnić Wasze oczekiwania. Z tego powodu zaprosiliśmy do współpracy, również polską firmę: Bäckerei Bytom. Jest to marka odzieżowa, która produkuje ubrania z lnu, proste w formie, swobodne i wygodne - miejskie.


Zapraszamy do oglądania zdjęć i filmu do nowej kolekcji CRACOW BAG Słoń Torbalski.

FILM