Słoń Torbalski
  • Obniżka
04-1509-0412 obr 1.jpg

portfel skórzany, etui na karty i banknoty, banknotówka brązowa

139,00 zł
111,20 zł Zniżka 20%
Brutto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 139.00 zł

Stylowe etui na karty i banknoty wykonane z czarnej naturalnej skóry, z przegrodami w kolorach zielonym, żółtym i brązowym wewnątrz. Pomimo niewielkich rozmiarów, doskonale mieści się w kieszeni lub małej torebce. Oferuje 6 miejsc na karty, dwie dodatkowe przegrody i metalowy klips na banknoty, mając wymiary 11 x 9 cm.

Ilość

Kod: WIOSNA obniża koszyk o 50 zł przy zakupach nieprzecenionych torebek i plecaków skórzanych od 399 zł., lub kod: URLOP obniża o 10% cenę na drugi tańszy produkt z kategorii bagaż, do 23.04.

Stylowe, uniwersalne etui na karty i banknoty wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry o eleganckim, czarnym wykończeniu, prezentuje się niezwykle prestiżowo. Wewnętrzne przegrody w kolorach zielonym, żółtym i brązowym dodają skórzanemu etui oryginalności i umożliwiają uporządkowane przechowywanie kart i banknotów. Pomimo kompaktowych rozmiarów, etui oferuje obszerną przestrzeń, która idealnie pomieści 6 kart, a także dwie dodatkowe przegrody, idealne do przechowywania różnych dokumentów lub drobnych przedmiotów. Dodatkowo, metalowy klips zapewnia bezpieczeństwo przechowywania banknotów. Wymiary 11 x 9 cm sprawiają, że jest to praktyczne i eleganckie rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, zarówno w pracy, jak i podczas spotkań biznesowych. Całość wykonana jest z wysokiej jakości skóry naturalnej, co gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia. Etui na karty i banknoty stanowi więc nie tylko funkcjonalny element, ale także elegancki dodatek dla osób ceniących sobie luksus i prestiż.

04-1509-0412

Opis

Wymiary
11 x 9 cm
Kolekcja
PORTFELE
Kolor
brązowy
Model
1509
Rozmiar
mały
Płeć
Kobieta
Mężczyzna
Nowy produkt

Zobacz także

portfel skórzany, etui na karty i banknoty, banknotówka czarna

111,20 zł 139,00 zł -20%

Stylowe etui na karty i banknoty z różnokolorowymi przegrodami, wykonane z naturalnej skóry, idealnie mieszczące się w kieszeni lub torebce, oferujące 6 miejsc na karty, dwie dodatkowe przegrody i metalowy klips na banknoty - funkcjonalne i eleganckie rozwiązanie dla osób dbających o organizację i styl.

portfel skórzany, etui na karty i banknoty, banknotówka czarna

111,20 zł 139,00 zł -20%

Nasze stylowe, uniwersalne, czarne skórzane etui na karty i banknoty, z przegrodami w kolorze szarym i niebieskim, to niezawodne rozwiązanie dla osób dbających o porządek i styl. Dzięki niewielkim rozmiarom idealnie mieści się w kieszeni lub małej torebce, a wykonane w całości ze skóry naturalnej gwarantuje trwałość i elegancję. Dodatkowo, metalowy klips umożliwia bezpieczne przechowywanie banknotów. Oferuje także 6 miejsc na karty i dwie dodatkowe przegrody, co sprawia, że jest praktycznym i kompletnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i styl w codziennym użytkowaniu.