torby i plecaki na laptopa

Praktyczne plecaki podróżne

Podczas górskich i miejskich wędrówek, całodniowe zwiedzania i zdobywania kolejnego szczytu najlepiej sprawdzają się plecaki turystyczne. W takich sytuacjach najczęściej rezygnujemy z typowych toreb na jedno ramię. Plecak zakładany jest na dwa ramiona, ciężar rozkłada się zatem równomiernie, nie obciążając bardziej jednej strony, co niekorzystnie wpływa na naszą postawę i może być przyczyną bólu kręgosłupa. Plecaki turystyczne powinny więc znaleźć się na wyposażeniu każdego miłośnika zwiedzania, odkrywania nowych miejsc i poszukiwacza przygód.

Plecaki dla turystów i na laptop dla podróżujących służbowo

Tego typu plecaki muszą spełniać kilka podstawowych warunków. Przede wszystkim muszą być pojemne, ale nie mogą mieć dużych rozmiarów. Plecaki podróżne wykonuje się więc z elastycznym materiałów, które umożliwiają zapakowanie większej ilości rzeczy. Z powodzeniem zmieszczą się do nich kurtki przeciwdeszczowe, smaczne przekąski, butelki z wodą, aparat fotograficzny, portfel oraz inne osobiste rzeczy.

Ważne jest również to, aby plecaki turystyczne wykonane były z materiałów wodoodpornych, aby w przypadku niepogody woda nie przedostała się do ich wnętrza. Przyda się też duża ilość przegródek i kieszonek, dzięki czemu łatwiej utrzymamy porządek w plecaku. Szelki plecaka powinny być regulowane, aby można było je idealnie dopasować do swojego wzrostu.

Plecaki ze specjalną kieszenią na laptop, świetnie sprawdzą się podczas wyjazdów służbowych. Są niezwykle praktyczne, ponieważ możesz w nie zapakować nie tylko sprzęt mobilny, ale także inne swoje rzeczy, np. teczki z dokumentami, notatki na prezentację i kubek z kawą. Plecaki na laptop dodatkowo chronią sprzęt przed uszkodzeniem podczas transportu. To alternatywa dla toreb na laptop, które mają nieco mniejszą pojemność, co w przypadku wyjazdów wymaga zapakowanie dodatkowych rzeczy w inną torbę. W ofercie również dostępne są plecaki skórzane.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry