Słoń Torbalski
  • Obniżka
04-0119-02.jpg

Plecako-torba na laptopa 15,6" - e-Traveler Słoń Torbalski

159,00 zł
127,20 zł Zniżka 20%
Brutto

Nasza plecako-torba na laptopa 15,6 cala to połączenie wyglądu torebki i funkcjonalności plecaka - idealne dla każdej kobiety, która potrzebuje mieć laptopa zawsze pod ręką!

Ilość

Wygodny i praktyczny plecak-torba na laptopa 15,6 cala

Plecak / torba na laptopa 15,6" z kolekcji Traveler Słoń Torbalski

Praktyczna i niezwykle wygodna plecako-torba na laptopa 15,6" wykonana została z połączenia dwóch rodzajów materiałów. Frontowa część uszyta została z wytrzymałego materiału w kolorze czarnym, natomiast boki są wykonane z materiału w kolorze popielatym. Torba posiada wygodne uchwyty przymocowane do jej górnej części. Dzięki nim masz możliwość noszenia jej w dowolny dla siebie sposób - na plecach lub w ręce. Pojemna komora główna jest zamykana na zamek. Po bokach umiejscowione są otwarte kieszenie. Z przodu plecako-torby 15,6 znajduje się kieszeń na zamek, a w niej odczepiane metalowe kółko na klucze. W środku: przegroda na laptopa 15,6", bezpieczna kieszeń na zamek, dwie mniejsze kieszenie dwa miejsca na długopisy.

Wielofunkcyjna plecako-torba na laptopa 15,6"

Łącząc w jednym produkcie funkcje zarówno plecaka jak i torby stworzyliśmy olbrzymie możliwości do wykorzystania plecaka torby na laptopa 15,6 cala w codziennych, biurowych stylizacjach. Możesz zabierać go ze sobą do pracy, szkoły, czy na uczelnię - gdziekolwiek potrzebujesz przetransportować ze sobą swojego notebooka. Z powodzeniem możesz też wykorzystać go jako sportową torebkę, nawet gdy Twój laptop zostaje w domu!

W naszej ofercie znajdziesz także inne plecaki na laptopa.

04-0119-02

Opis

Wymiary
42x29x12cm
Kolekcja
TRAVELER
Kolor
czarny
popielaty
Pasek
odpinany, regulowany, max dł. 135cm
Rodzaj
plecak, do ręki
Rozmiar
duża (mieści format A4)
Zapięcie
suwak
Płeć
Kobieta
Mężczyzna
Wysokość w cm
42,0
Nowy produkt