Słoń Torbalski
  • Obniżka
zolta-walizka-duza-ABS-04-0401S-06-2023.jpg

walizka duża Art Class Collection 75 cm żółta

419,00 zł
279,05 zł Zniżka 33,4%
Brutto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 419.00 zł

Walizka podróżna na kółkach Art Class Colection w żółtym kolorze. Bagaż został wykonany z solidnego materiału, dzięki czemu jest odporny na zarysowania. Walizka posiada pojemność aż 85l i niewielką wagę 4kg. Została wyposażona w poręczne uchwyty oraz wysuwaną rączkę, a także zamek szyfrowy TSA i cztery pojedyncze kółka obrotowe.

Ilość

kod LATO dodatkowe -10% , promocja dotyczy wszystkich produktów i trwa do 18.06.2024 r. Darmowa dostawa na terenie Polski od 499 zł.

Walizka żółta duża- lekka i wytrzymała walizka podróżna

Ta żółta, duża walizka podróżna na kółkach to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie wygodę i styl podczas podróży. Wykonana z wytrzymałego materiału ABS, ta walizka posiada 4 kółka, które umożliwiają łatwe przemieszczanie jej po lotnisku lub innych miejscach. Wysuwana rączka ułatwia prowadzenie walizki, a wewnętrzne pasy na ubrania pozwalają zorganizować rzeczy wewnątrz. Zamek szyfrujący zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo Twoim rzeczom.
Ten mocny, wyrazisty kolor żółtej walizki podróżnej na kółkach przyciąga uwagę i zapewnia łatwe rozpoznanie Twojego bagażu na lotnisku.
Ta duża walizka na kółkach to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują dużo miejsca na swoje rzeczy, a jednocześnie cenią sobie stylowy wygląd i praktyczne funkcjonalności. Wybierając tę walizkę, możesz mieć pewność, że Twoje rzeczy będą bezpieczne i zorganizowane, a Ty będziesz cieszyć się swobodą i wygodą podczas podróży.

Duża żółta twarda walizka z kolekcji Art Class Collection posiada wymiary 45x27x75cm i pomieści aż  85 L. Pomimo porządnego materiału, jest ona zarazem lekka, dzięki czemu nie utrudnia poruszania się w podróży - jej waga sięga zaledwie 4,0kg!

Charakterystyka produktu

Ta walizka duża twarda posiada:

  • zamek szyfrowany
  • pasy przytrzymujące
  • wysuwany uchwyt
  • cztery wielokierunkowe koła

Jeśli planujesz weekendowy wyjazd lub dłuższą podróż, sprawdź także nasze inne walizki podróżne na kółkach.

04-0401S-06

Opis

Wymiary
TEXAS
Kolekcja
WALIZKI
Kolor
żółty
Model
DUŻA
Rozmiar
duża
Wysokość w cm
75,0
Nowy produkt

Zobacz także

walizka duża Art Class Collection 75 cm zielona

279,05 zł 419,00 zł -33,4%

Duża walizka na kółkach Art Class Colection wykonana z ABSu. Wewnątrz bagaż posiada pasy

mocujące, a na zewnątrz zamek zabezpieczony szyfrem. Walizka jest lekka i pakowna. Posiada 2

elastyczne uchwyty oraz wysuwaną rączkę. Uroku dodają walizce oryginalne tłoczenia oraz jej

intensywnie miętowy kolor.

walizka duża Art Class Collection 75 cm

279,05 zł 419,00 zł -33,4%
Beżowa walizka podróżna Art Class Collection z trwałego materiału. Bagaż jest niezwykle lekki i bardzo pojemny. Walizka została wyposażona w zamek z systemem TSA, wysuwaną rączkę, 2 elastyczne uchwyty oraz cztery solidne kółka. Dzięki ABSowi z którego została wykonana, walizka jest odporna na zarysowania.

Czarna duża walizka 75 cm Alexa

239,40 zł 399,00 zł -40%

Walizka podróżna wykonana z ABSu Alexa jest niezwykle twarda, a przy tym lekka. Jej duży rozmiar sprawia, że bagaż jest pakowny. Zawartość walizki chronią pasy zabezpieczające w jej wnętrzu oraz zamek szyfrowy. Podróż z walizką Alexa jest bezpieczna i komfortowa, a czarny kolor walizki nadaje jej ponadczasowego charakteru.

Srebrna duża walizka 75 cm Alexa

239,40 zł 399,00 zł -40%

Lekka i twarda walizka podróżna Alexa wykonana z wysokiej jakości ABSu. Bagaż został wyposażony w cztery obrotowe kółka, zamek szyfrowy i wysuwany uchwyt. Walizka podróżna wyróżnia się srebrnym kolorem i ciekawymi tłoczeniami.

Beżowa duża walizka 75 cm Alexa

239,40 zł 399,00 zł -40%

Beżowa metaliczna walizka podróżna na kółkach Alexa. Bagaż wykonano z ABSu, dzięki czemu jest odporny na zarysowania i niezwykle lekki. Wysuwany uchwyt i wielokierunkowe kółka sprawiają, że manewrowanie walizką jest łatwe i przyjemne.

Żółta duża walizka 75 cm Alexa

239,40 zł 399,00 zł -40%

Duża walizka podróżna Alexa w kolorze żółtym. Bagaż dzięki swoim wymiarom i ABSowi z którego został wykonany jest pakowny, lekki i trwały. Walizka została wyposażona w zamek szyfrowy, wielokierunkowe kółka i ozdobne tłoczenia.

Różowa duża walizka 75 cm Alexa

239,40 zł 399,00 zł -40%

Różowa duża walizka na kółkach Alexa wykonana z ABSu. Bagaż mieści aż 88L, a przy tym jest lekki i wytrzymały. Pasy mocujące wewnątrz bagażu oraz zamek szyfrowy zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo w podróży.

Niebieska duża walizka 75 cm Alexa

239,40 zł 399,00 zł -40%

Duża podróżna walizka Alexa wykonana z ABSu w kolorze niebieskim. Bagaż posiada poręczny

wysuwany uchwyt, cztery pojedyncze obrotowe kółka i zamek szyfrowy. Materiał z którego została wykonana walizka sprawia, że jest lekka i wytrzymała.

różowa duża walizka Art Class Collection 75 cm

279,05 zł 419,00 zł -33,4%

Duża walizka podróżna Art Class Colection wykonana z ABSu. Walizka posiada ozdobne tłoczenia oraz przyciągający wzrok różowy kolor, dzięki czemu jest unikatowa. Bagaż został wyposażony w zamek szyfrowy z systemem TSA, obrotowe kółka oraz solidne uchwyty. Mimo dużych rozmiarów walizka jest lekka i komfortowa w podróży.

Szafirowa duża walizka 75 cm Alexa

239,40 zł 399,00 zł -40%

Szafirowa podróżna walizka na kółkach Alexa wykonana z twardego ABSu odpornego na zarysowania. Bagaż jest lekki i pojemny, a dzięki wielokierunkowym kółkom jest również łatwy do manewrowania. Ciekawe ozdobne tłoczenia oraz głęboki szafirowy kolor nadają walizce unikatowego charakter