Słoń Torbalski
  • Obniżka
BZ5584col1.jpg

wózek na zakupy na kołach

184,00 zł
119,60 zł Zniżka 35%
Brutto
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 184.00 zł
Ilość

Kod: WIOSNA obniża koszyk o 50 zł przy zakupach nieprzecenionych torebek i plecaków skórzanych od 399 zł., lub kod: URLOP obniża o 10% cenę na drugi tańszy produkt z kategorii bagaż, do 23.04.

Wózek na zakupy, w odcieniu popielatej szarości, wykonany z wytrzymałego poliestru, to praktyczne i stylowe rozwiązanie . Torba tego wózka posiada usztywniane dno, małe kieszonki po bokach, oraz jedną zamykaną na zamek kieszeń z tyłu na drobiazgi. Stabilne, mocne i duże kółka zapewniają łatwość prowadzenia wózka, a układ dwóch kół wózka zakupowego umożliwia jego prowadzenie. Dodatkowo, podpórka umożliwia bezpieczne postawienie i ładowanie wózka podczas zakupów. Wymiary tego szarego wózka na zakupy, na dwóch kołach to 31 x 56 x 20 cm.

Stylowy i lekki wózek na zakupy, ważący niecałe 2 kg, posiada usztywniane dno, ściągacz oraz małą kieszonkę od strony rączki, zamykaną na błyskawiczny zamek. Torba, wykonana z wytrzymałego poliestru, jest łatwa do zdjęcia z ramy i prania dzięki systemowi mocowania na rzep. Składany stelaż wózka na zakupy sprawia, że nie zajmuje dużo miejsca podczas przechowywania. Solidna konstrukcja i duże, solidne koła uczynią robienie zakupów łatwiejszym doświadczeniem. Ograniczenie używania jednorazowych torebek i siatek wpisuje się w ekologiczne trendy, jednocześnie dbając o nasz kręgosłup. Całość tego szarego wózka na zakupy na dwóch kołach sprawi, że zakupy mogą stać się bardziej wygodne, z poszanowaniem środowiska i naszego zdrowia. Wymiary torby: 31x56x20cm

Wysokość ze stelażem po rozłożeniu: 95cm

06-Z05584

Opis

Wymiary
31 x 56 x 20 cm
Kolor
popielaty
Model
WÓZKI ZAKUPOWE NA KÓŁKACH
Nowy produkt

Zobacz także

wózek na zakupy na kołach

204,00 zł

Wózek na zakupy szary to wygodny i praktyczny model, który idealnie sprawdzi się na zakupy. Posiada solidne kółka oraz oryginalny, szary kolor.