Kolekcja Wiosna/Lato 2019 Cz.II

person Dodane przez: Tomasz Plata comment Komentarz: 0 favorite Hit: 901

Kolekcja Wiosna/Lato 2019 Cz.IIKolekcja Wiosna/Lato 2019 Cz.IIKolekcja Wiosna/Lato 2019 Cz.IIKolekcja Wiosna/Lato 2019 Cz.IIKolekcja Wiosna/Lato 2019 Cz.IIKolekcja Wiosna/Lato 2019 Cz.II

Prezentujemy drugą odsłonę nowej kolekcji Wiosna/Lato 2019. Zgodnie z zapowiedzią nasza druga kolekcja „Energia koloru” to potężny zastrzyk pozytywnej energii! Wszystkie modele zostały uszyte w żywych, intensywnych kolorach: żółtym, czerwonym, niebieskim! Dodatkowo zdecydowaliśmy się na wersje jednokolorowe, dzięki czemu kolory jeszcze bardziej rzucają się w oczy.

Jak wiecie "kolor" to w Słoniu Torbalskim jedna z wartości nadrzędnych: uwielbiamy dobierać różne kolory, czasem na zasadzie kontrastów, tych kontrowersyjnych również, a czasem na zasadzie subtelnego połączenia. Wybrana wersja decyduje o charakterze torebki, torby czy plecakach. Bardzo nam zależy na szyciu zróżnicowanych modeli, aby każda "Słoniofanka" mogła znaleźć coś dla siebie. Z tego powodu, pierwsza odsłona kolekcji Wiosna/Lato 2019 była skierowana do kobiet preferujących "delikatniejsze" zestawienia kolorystyczne, romantyczne i subtelne (tutaj zobacz wpis), z kolei druga to bomba energetyczna dla odważnych i zwariowanych Słoniofanek. Przy czym nie zapominajmy, że kobieta ma różne oblicza: jednego dnia ma ochotę zaszaleć z czerwoną torbą skórzaną, a innego zakłada plecak w kolorze pastelowej szarości. Chcielibyśmy, aby w Słoniu czekały modele na każdą okazję i na każdy nastrój.

Kolekcja "Energia koloru" jest jeszcze z innego powodu wyjątkowa. Chcieliśmy, aby zdjęcia do kampanii oddały nasz zamysł: zastrzyk pozytywnej energii w kontakcie z takimi kolorowymi Słoniami! Musieliśmy zastanowić się jak taką sesję przygotować. Do głowy przyszedł nam następujący pomysł: jak czujemy się szczęśliwi to mówi się, że z radości skaczemy do nieba! I to była nasza inspiracja. Nasza modelka dosłownie bujała w obłokach, czyli skakała na trampolinie, razem oczywiście ze Słoniami!

To była ENERGIA (KOLORU)! Koniecznie oglądnijcie film z backstage sesji zdjęciowej na naszym kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=hPivXJtBrYU

Mamy nadzieję, że zdjęcie i filmik wywołały uśmiech na Waszych twarzach :)