Konkurs z PAESE

person Dodane przez: Słoń Torbalski comment Komentarz: 0 favorite Hit: 1139

czerwona torebka skórzana

W ostatnim wpisie na naszym blogu (tutaj) mogliście przeczytać o kolekcji "Energia koloru": modele w intensywnych kolorach, skoki na trampolinie, filmik z backstage - to nie wszystko! W ramach nowej kolekcji zorganizowaliśmy również konkurs "Świat kobiety w torebce", którego partnerem została firma PAESE. Panie, które chciały wziąć udział w konkursie, musiały odpowiedzieć na pytanie: "Co nosisz w swojej torebce?". Nie trudno zgadnąć, że odpowiedzi otrzymaliśmy MNÓSTWO! Wybór był niesamowicie trudny! Temat konkursu, jak można było przypuszczać, okazał się baaardzo bliski "Słoniofankom", a zainteresowanie konkursem potęgowały atrakcyjne nagrody: kody rabatowe na torebki, za pierwsze miejsce 300zł, oraz kosmetyki od firmy PAESE! Każda kobieta chciałaby otrzymać taki zestaw w prezencie. Musieliśmy wybrać jedną, ale oczywiście czekały nagrody za 2 i 3 miejsce oraz nagrody pocieszenia dla wszystkich biorących udział w konkursie. To był gorący czas na naszych portalach społecznościowych, a czytanie odpowiedzi było prawdziwą przyjemnością. Oczywiście poniżej publikujemy wybrane:

NAGRODA NR 1

Zwyciężczyni: Magda Nie-wiara

"Gdy rzeczy do torebki w cierpliwości zbieram, męża mojego złość w kącie rozpiera: wszak damska torebka to studnia bez dna więc pakuje co się da : szczotka, lakier mini wersja w pakowaniu jest łatwiejsza, podkład, puder, szminka, róż, chustki, portfel, wszystko już ? Ależ skądże takie wieści, dobra książka tez się zmieści! Miejsca sporo wciąż zostało, bo kobiecie ciągle mało! Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie? Każda z nas ma ten dylemat, więc lusterko to wręcz schemat zawartości każdej torby, przecież można dostać korby, od mnogości w torbie rzeczy, żadna z nas wszak nie zaprzeczy, torba damska wszystko przyjmie, więc pakuję obsesyjnie: jest telefon, i perfumy, nie zapomnę również gumy, aby oddech był wciąż świeży . nikt mi chyba nie uwierzy, że mam miejsca jeszcze sporo, konkuruję wręcz z Pandorą! Mogę z wami się założyć, że potrafię więcej włożyć niż Pandora miała w puszcze, zaraz wszystko wam wyłuszczę. Dokumentów całe mnóstwo, ktoś mi powie to oszustwo! Wkładam dalej, miejsca wiele parasolka jest czele listy rzeczy do zabrania, przystępuję do wkładania: rajtki, klucze, okulary pióro, pilnik, notes mały, plaster zawsze też pakuję palce starte poratuję. Mąż się z kąta bardzo złości, krzyczy o mej kobiecości, bym już czasu nie traciła, po aptekach nie łaziła, więc podpaskę w torbę wkładam, ze zmęczenia wszak już padam! A tu jeszcze tyle rzecz, mąż z kanapy ciągle skrzeczy Ładowarki nie zapomnisz? jak komórka padnie wspomnisz dobrą radę męża swego, pakowaniem wkurzonego! Czekoladę spakuj proszę, no i jakieś drobne grosze. czym zapłacisz za potrzebą? nie zapędzasz się kolego ? wszak to moja torba przecież, najważniejsza rzecz na świecie!!! Wezmę jeszcze proszków kilka, w mojej torbie to jak szpilka w stogu siana zginie zaraz jak tu upchnąć tyle na raz? dezodorant jeszcze wrzucę zanim z mężem się pokłócę. Można by tak jeszcze wkładać, mąż mi każe nie przesadzać. Czas nas nagli, nie zdążymy ! Znowu wszędzie się spóźnimy ! Już ! już lecę ! już wychodzę ! Pędzę już na jednej nodze!!! Lecz czy wszystko już zabrałam i o wszystkim pamiętałam??? Chyba wszystko moje drogie. Widzę mężów miny srogie, lecz gdy czegoś potrzebują damskie torby eksplorują !!!"

NAGRODA NR 2

Zwyciężczyni: Ola Olle

"Mój Słoń ,mój świat, moja torebka....

Słoń jest zwierzęciem stadnym, tak jak moja torebka lubi towarzystwo innych torebek w szafie:)
Uszy słonia wykorzystywane są do termoregulacji(chłodzenia)-moja torebka niejedno już schłodziła , szczególnie zimową porą, zdarzyło mi się do niej schować kubek z kawą, oczywiście z pokrywką, co jednak sprawiło , że kawa po paru minutach stała się mrożoną.
Trąba służy do oddychania, wąchania, picia, jak również do zbierania pożywienia i zrywania gałęzi z wyższych partii drzew. No cóż zabrzmi to dziwnie jednak w mojej torebce znalazły się gałązki, kasztany oraz liście zbierane w lesie. Pożywienie ląduje dość często, zazwyczaj jest to woda, jogurt, banany i kanapki.
Oprócz tych wszystkich słoniowatych rozmaitości, moja torebka służy również do transportu całej gamy kosmetyków-bo przecież nigdy nie wiadomo jaka szminka w danej chwili będzie potrzebna. Zdecydowanie mieści zestaw długopisów, notes i okulary. Zdarzyły się skarpetki, które dziwnym trafem wypadły w miejscu publicznym czyt. restauracja (właściwie nie mam pojęcia skąd się wzięły w mojej torebce) i najważniejsze klucze, które jako jedyne nigdy nie giną w tym słoniowatym rozgardiaszu"

NAGRODA NR 3

Magda Lewczuk

"Na rysunku w formie RTG mojej torebki znajdziemy wszystkie potrzebne przedmioty, jakie aktualnie noszę ze sobą, niezależnie czy jest to „wyjście na miasto”, czy „zwykłe” wyjście na uczelnię. Kalendarz czy zeszyt a ponadto coś do pisania przyda mi się do tego, aby zanotować coś z wykładów lub wpisać w kalendarzu termin egzaminu Kiedy zgłodnieję wiem, że zawsze mam coś słodkiego, co poratuje mnie kiedy w najmniej oczekiwanej sytuacji dopadnie mnie głód. Po drugim śniadaniu zawsze przyda się guma Orbit. Kiedy się przeziębię, albo dopadnie mnie ból głowy z pomocą przyjdą chusteczki i tabletki przeciwbólowe. W przerwie między zajęciami zawsze mogę się uczesać, użyć podkładu i nałożyć na usta błyszczyk. Po myciu rąk z pomocą przyjdzie krem do rąk, który jest niezastąpiony. Biegnąc na autobus spinkami upnę włosy, aby mi nie przeszkadzały mi w tym czasami nierównym pościgu, a już z autobusie wyjmę drobniaki, albo z dna torebki wyszperam bilety. I nie zamierzam się nudzić w autobusie – o to już zadbają słuchawki i muzyka z telefonu Jak widać każdy z prześwietlonych tutaj przedmiotów idealnie spisuje się w swojej roli. Gdyby moja torebka była pojemniejsza, bez najmniejszego trudu nosiłabym jeszcze wiele innych niezbędnych przedmiotów"

Tagi: konkurs paese