Modne torebki na wiosna-lato 2022

person Dodane przez: Słoń Torbalski comment Komentarz: 0 favorite Hit: 286
Modne torebki na wiosna-lato 2022

Projektując kolekcję na sezon wiosna-lato 2022 inspirowaliśmy się najnowszym trendem - dopamine dressing. Sprawdź, jakie torebki są modne!

W Słoniu Torbalskim uważnie je śledzimy i szyjemy skórzane torebki, które spełnią oczekiwania wymagających fashionistek, ale z drugiej strony naszą ideą jest tworzenie torebek na lata, dlatego projekty są zarazem ponadczasowe. Co sezon odpowiadamy na swój sposób na informacje płynące z burzliwego świata mody i wybrane trendy dostosowujemy do swojej wizji. Przeczytajcie, który zainspirował nas w tym roku i stał się punktem wyjścia nowej mini kolekcji "Bądź sobą". Zapraszamy do lektury!

Torebki w duchu trendu dopamine dressing

Dopamine dressing to gorący trend 2022, który oznacza sposób ubierania się sprawiający, że czujemy się szczęśliwi. Inaczej mówiąc to idea czerpania radości przez to, co mamy na sobie. Główną jego cechą są żywe kolory, które mają pobudzić mózg do produkcji hormonu szczęścia. To właśnie ten trend najbardziej przypadł nam do gustu w tym roku. Jak wiadomo w Słoniu Torbalskim kochamy kolory i nic tak nie ożywia stylizacji jak torebka w mocnym, żywym kolorze. Oryginalne torebki to nasza pasja. Podczas projektowania nowych modeli uwzględniamy najnowsze trendy. W tym roku szczególnie istotny jest właśnie dopamine dressing, idealny na wiosenne i letnie wyjścia. Modne torebki na sezon wiosna-lato 2022 znajdziesz w naszym sklepie online oraz w sklepach stacjonarnych.

Modne kolory torebek 2022 – mini kolekcja "Bądź sobą"

Jaka jest nowa mini kolekcja? To prawdziwa EKSPLOZJA energetycznych kolorów, która ma poprawiać humor! Nasza idea to niesienie radości poprzez dodatki w odważnych kolorach. Ktoś uśmiechnął się na widok Twojej różowej torebki na ramieniu? O to chodziło! "Bądź sobą" i zaszalej z kolorami! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z sesji zdjęciowej mini kolekcji: odwiedziliśmy szklarnię w Ogrodzie Botanicznym w Krakowie, wypożyczyliśmy Fiata 126p w stylu vintage oraz pokazaliśmy modę uliczną 2022 w kolorowej wersji dopamine dressing. Do kolekcji należą torebki, torby i plecaki skórzane uszyte oczywiście w odważnych kolorach. Wśród nich znajdziecie listonoszki skórzane, nerki skórzane oraz nowy model: shopperka skórzana 2w1, która w kilka sekund zmienia swój wygląd.

Polskie torebki skórzane handmade

Niezależnie od zmieniających się trendów pewne rzeczy pozostają niezmienne – wszystkie torebki i plecaki Słoń Torbalski już od ponad 25 lat szyjemy ręcznie dla Was w lokalnej manufakturze. Idea tradycyjnego rzemiosła jest dla nas nieustannie najważniejsza. Ogromną wagę przykładamy do jakości produktów, tak aby każdy Słonik służył Wam przez długie lata. Zatem jeśli interesują Was polskie torebki skórzane to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z naszej sesji, które znajdą Państwo poniżej:
Modny plecak skórzany na sezon wiosna - lato 2022
Modne torebki w sezonie wiosna - lato 2022
Modne
Modna torebka lato 2022
Modna torebka na lato 2022
Modna niebieska torebka skórzana 2022
Torebka shopperka modna lato 2022
Modne torebki skórzane na ramię lato 2022
Niebieska modna torebka półksiężyc 2022