Torebka na co dzień – najmodniejsze torebki wiosna lato 2020

person Dodane przez: Słoń Torbalski comment Komentarz: 0 favorite Hit: 3561

Torebka to element, dopełnienie codziennej stylizacji niemal każdej kobiety. Wiele z Was zastanawia się nad wyborem tej najmodniejszej torebki na nadchodzący sezon wiosna i lato 2020. 
Słoń Torbalski przychodzi z pomocą! I co ważne: nie sam. Wiecie, jak ważny jest dla nas dialog z naszymi Słoniofankami.

Torebka to element, dopełnienie codziennej stylizacji niemal każdej kobiety. Wiele z Was zastanawia się nad wyborem tej najmodniejszej torebki na nadchodzący sezon wiosna i lato 2020.
Słoń Torbalski przychodzi z pomocą! I co ważne: nie sam. Wiecie, jak ważny jest dla nas dialog z naszymi Słoniofankami. Dlatego w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie o tą najmodniejszą torebkę na co dzień, zorganizowaliśmy konkurs na Facebooku i Instagramie. Wasze zdanie w tym temacie jest dla nas bezcenne i zależało nam, aby zaprezentować zestawienie najmodniejszych torebek skórzanych zainspirowane również Waszymi odpowiedziami.

Torebka zwieńczeniem kobiecej stylizacji

Każda kobieta ma swój niepowtarzalny charakter, który przejawia się w codziennych stylizacjach. Pani Iwona, zwyciężczyni naszego konkursu, zwraca uwagę, na to jak damska torebka go odzwierciedla: „Każdego dnia należy celebrować kobiecość i swój styl. Torebka to skarbnica wiedzy i przyjaciółka każdej kobiety. Jest ona najważniejszym dodatkiem do kobiecego stroju, poprawia to poczucie własnej wartości i dodaje pewności siebie... Każdego dnia należy być sobą i wyglądać autentycznie i zgodnie z swoim stylem...”.

Wtóruje jej pani Monika, laureatka konkursu, pisząc o tym jak lubi „dopełniać swoją stylizację odpowiednią torebką, która była wisienką na torcie. To ona zamykała mają stylówkę”.

Zatem torebki, torby czy plecaki skórzane (nie zapominajmy o entuzjastkach plecaków skórzanych!) z jednej strony powinny odzwierciedlać charakter posiadaczki, a z drugiej... wiele z Was właśnie jako drugie kryterium wymienia: modę i najnowsze trendy.
Słoń Torbalski jak wiecie stawia sobie za cel tworzyć ponadczasowe modele torebek, ale to nie znaczy, że nie zwracamy uwagi na panujące trendy, którym dajemy wyraz w projektach poszczególnych modeli: w najnowszych torebkach dobieramy kolory, wzory, faktury w zgodzie z trendami na wiosnę i lato 2020, które możecie oglądać w naszym sklepie online.

W dalszej części opowiemy Wam o naszej najnowszej kolekcji „Kwiatowe historie” oraz przybliżymy opinie Słoniofanek o wymarzonych modelach na co dzień. Zapraszamy do lektury!

Najmodniejsze torebki 2020 – kolekcja „Kwiatowe historie”

Listonoszki, shopperki i torby skórzane – to je pięknie opisały w naszym konkursie Słoniofanki. Dzięki między takim konkursom, wiemy jakie modele torebek są Waszymi ulubionymi. To one znalazły się w najnowszej kolekcji „Kwiatowe historie” Słoń Torbalski torebki na wiosnę i lato 2020. Dobierając kolory kierowaliśmy się obecnymi trendami i tak powstały torebki inspirowane kolorami kwiatów: subtelne pastelowe. Barwa kwitnącej na wiosnę magnolii i lilii to jeden z najmodniejszych kolorów w 2020. W kolekcji nie jeden model został uszyty właśnie w takim kolorze. Zapraszamy do oglądania zdjęć!

Torebka skórzana trendy 2020Skórzana torebka listonoszka

W kolekcji „Kwiatowe historie” znajdziecie Freshmana, który jest nr 1 wśród skórzanych listonoszek, dzięki swojemu praktycznemu rozmiarowi sprawdza się idealnie jako Wasza codzienna towarzyszka w sezonie wiosna lato 2020. Jedna z Uczestniczek konkursu, pani Ania, tak opisuje swojego Freshmana: „Spokojnie mogę powiedzieć, że dobrana z nas para. Ja wspieram Go swoim ramieniem, a On pomaga mi znosić trudności życia... przypina klucze, gdy się gubią, segreguje ołówki i pióra, zamyka w pojemnej kieszonce na zamek wszystkie moje skarby. Niby niewielki, zgrabny i kształtny... a mieści w sobie ogrom emocji...To idealny związek, świetne uzupełnienie mojego aktywnego dnia.”

Listonoszka damska 2020 Listonoszka skórzana
Oprócz Freshmana, czeka również Wasza ulubiona Zuza z motywem kwiatowym. Owalny kształt, tak teraz modny, patchworkowa klapa będąca połączeniem różnych kolorów i faktury – to te cechy szczególnie w niej lubicie i pięknie opisujecie. Zuzę nazywacie nawet „boginią wśród torebek”, co nas bardzo cieszy.
Pastelowa skórzana torebka
W kolekcji nie mogła zabraknąć małej i poręcznej torebki na metalowym łańcuszku, czyli modelu Kayah. Minimalistyczna forma sprawia, że idealnie wkomponowuje się w obecne trendy. Oczywiście w najmodniejszym obecnie kolorze.


To nie wszystkie torebki skórzane na wiosnę i lato, które dla Was przygotowaliśmy. Zapraszamy na naszą stronę, aby poznać inne torebki damskie skórzane.

Torebka przyjaciółką kobiety

Wiemy, że torebka to, coś więcej niż tylko dodatek do stylizacji. Słoniofanki często piszą, że w swoich wymarzonych modelach zakochały się od pierwszego wejrzenia i wybrane stały się towarzyszkami na co dzień. Pani Iwona pisze: „Noszę ją nieustannie: do pracy, na zakupy, randkę i babski wieczór” czy z panią Jagodą, kolejną uczestniczką naszego konkursu, „torebka pół świata zwiedziła”. Wiemy jaka ciąży na nas odpowiedzialność – nasze torebki mają dodawać „mocy” swoim posiadaczkom. I dzięki Waszym wpisom wiemy, że udaje nam się to zrealizować. Więcej historii Słoniofanek przeczytacie na naszych profilach social media: Facebooku i Instagramie 

Zachęcamy do lektury i wrócimy do Was w kolejnych wpisach na naszym blogu!