Plener w ogrodzie

person Dodane przez: Słoń Torbalski comment Komentarz: 0 favorite Hit: 1645

torebki skórzane

W tym wpisie krótkie przypomnienie na temat specyfiki naszej produkcji oraz wizyta w ogrodzie - brzmi ciekawie prawda? :)

Słoniofanki na pewno wiedzą, a nowym osobą z przyjemnością przybliżymy kilka faktów o naszej pracy, że w Słoniu Torbalskim hasło "nowy model" możne równać się dwóm odmiennym sytuacją.

 Po pierwsze, nowe modele szyjemy na okrągło! Torebka, torba lub plecak Słoń Torbalski może zostać uszyta w wersji "DESIGN" lub "EXCLUSIVE". Produkty z opcji DESIGN są stałym elementem oferty, zawsze dostępnej dla klienta. Natomiast EXCLUSIVE to torebki w niepowtarzalnych zestawieniach najbardziej atrakcyjnych skór. Są szyte w krótkich, limitowanych seriach do 30szt., dzięki czemu zachowana jest ich unikatowość.

To znaczy, że dany model np. Freshman, który jest już w Słoniu od 10 lat, co tydzień może pojawić w nowej wersji EXCLUSIVE. I jest to nowy model.

 Druga sytuacja kiedy mowa o nowym modelu, ma miejscy wtedy, gdy do produkcji po raz pierwszy trafia nowo zaprojektowany model, który wcześniej nie był szyty w Słoniu Torbalskim. Jest to dla nas zawsze ważne wydarzenie.

 Na pewno nie raz będziemy jeszcze o tym pisać. Jednak co jest bardzo ważne. Mimo, że nieustannie rozwijamy się, nowe modele powstają, doszywamy ich warianty, to jest kilka modeli, które mimo upływu lat są w czołówce Waszych wyborów w sklepie Słoń Torbalski. Dlatego tak chętnie robimy im zdjęcia i piszemy o nowych wersjach. Tak jak przy okazji pleneru w ogrodzie w Krakowie. Na zdjęciach zostały pokazane hitowe modele. Zapraszamy do oglądania zdjęć, a więcej Waszych ulubionych torebek oczywiście znajdziecie TUTAJ

Tagi: plener