Zobacz, jaki kolor portfela wybrać!

person Dodane przez: Tomasz Plata comment Komentarz: 0 favorite Hit: 501
Zobacz, jaki kolor portfela wybrać!

Stoisz właśnie przed wyborem portfela i nie wiesz, na jaki kolor się zdecydować? Dobrze to rozumiemy - choć jeszcze do niedawna zwykle skórzane portfele występowały w kolorze czarnym i brązowym, rzadziej czerwonym, dziś możesz wybierać właściwie między różnymi kolorami tęczy. Jaki kolor portfela wybrać? Podpowiadamy!

Stoisz właśnie przed wyborem portfela i nie wiesz, na jaki kolor się zdecydować? Dobrze to rozumiemy - choć jeszcze do niedawna zwykle skórzane portfele występowały w kolorze czarnym i brązowym, rzadziej czerwonym, dziś możesz wybierać właściwie między różnymi kolorami tęczy. Jaki kolor portfela wybrać? Podpowiadamy!

Spis treści

Kolor portfela - czy naprawdę jest istotny?

Oczywiście nie jest tak, że konkretny kolor portfela sprawi, że ten dodatek będzie gorzej pełnił swoje funkcje. Wybór koloru jest całkowicie indywidualną sprawą i nie ma nic wspólnego z użytecznością portfela. Barwy, którymi się otaczasz, mogą mieć jednak wpływ na Twoje samopoczucie, pozwolić Ci na wyrażanie siebie albo posiadać znaczenie symboliczne i przez to oddziaływać na osoby, które je widzą. Kolor portfela jest istotny w tym samym stopniu jak kolor Twojej koszulki czy kubka, z którego pijesz. Biorąc pod uwagę fakt, że wybór jest tak szeroki, warto zdecydować się na tę barwę, która będzie sprawiała Ci radość!

jaki kolor portfela

Jaki kolor portfela? Przewodnik po barwach!

Jaki kolor portfela wybrać? Moglibyśmy powiedzieć po prostu: Twój ulubiony! Albo taki, który pasuje do większości Twojej garderoby czy stylu. Na to pytanie mamy jednak także bardziej rozbudowaną odpowiedź. Przedstawiamy krótki przewodnik po kolorach portfeli, specjalnie dla Ciebie!

Czarny

Niekwestionowana klasyka, jeśli chodzi o wybór portfeli skórzanych. Czerń to kolor, który kojarzy się z elegancją, stylem i minimalizmem. Jest najczęściej wybieranym kolorem w przypadku galanterii skórzanej i nic w tym dziwnego - pasuje do wszystkiego, nawet do najbardziej wielobarwnej stylizacji. Sprawdzi się zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet. Wybór czarnego portfela jest wyborem prawdziwej uniwersalności!

Czerwony

Kolejny bardzo popularny kolor portfela. Na czerwony decydują się zwykle kobiety, wybierając eleganckie portfele skórzane damskie, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby czerwony portfel znalazł się także w posiadaniu mężczyzny. Czerwień to kolor energetyczny, kojarzy się z akcją, działaniem, ale również odwagą i pewnością siebie. Może być wybierany zarówno przez osoby, które określiłyby się właśnie w ten sposób, jak i te, które poprzez decyzję o takim kolorze portfela, chcą dodać sobie odwagi i energii do działania.

Brązowy

Klasyka i minimalizm. Jeśli zastanawiasz się, jaki kolor portfela dla mężczyzny wybrać, brąz niemal zawsze będzie strzałem w dziesiątkę - portfele skórzane męskie często występują właśnie w tym kolorze. Brązowy kojarzy się ze stabilizacją, spokojem, twardym stąpaniem po ziemi i pragmatyzmem, dlatego często jest wybierany przez osoby, które same posiadają te cechy. Jeśli wierzysz w znaczenie symboliczne koloru brązowego, być może decyzja o takim wyborze koloru portfela sprawi, że zagwarantujesz sobie stałość środków finansowych.

Różowy

Ten wesoły i bardzo dziewczęcy kolor sprawdzi się w przypadku tych kobiet, które dbają o to, aby pielęgnować w sobie swoje wewnętrzne dziecko. Różowy portfel może też okazać się świetnym wyborem, jeśli na co dzień jesteś raczej poważną i spokojną osobą, a chciałabyś dodać sobie trochę luzu i radości.

Niebieski lub granatowy

Niebieski to kolor spokoju, morza oraz nieba - nie bez powodu nazywany jest kolorem marzycieli. Taki kolor portfela świetnie będzie pasował na przykład do stylizacji z dżinsowymi elementami.

Pomarańczowy lub żółty

Słoneczny i energetyczny portfel sprawdzi się, jeśli chciałbyś patrzeć na rzeczywistość z większym optymizmem i dodać swojemu życiu trochę radości!

Wielokolorowy

Klasyczna czerń w połączeniu z dziewczęcym różem, a może niebiesko-brązowy portfel? Wybór należy wyłącznie do Ciebie!


Nie bój się eksperymentować z kolorem portfela! Wybierz ten, który podoba się najbardziej właśnie Tobie.